قاصدکی می گرید

کاش لبخندی باشم روی لبانت..............کاش

 

این عنوان یه شاهکار یا بهتر بگم یه کتاب درسی دانشگاهی است که بزودی یعنی از همین ترم بهمن جایگزین درس جمیت و تنظیم خانواده بشه. 

دولت اصلاحات در پی کاهش جمعیت کشور بوده و یه جورایی خیانت کرده! حالا دولت فعلی که معتقده جمعیت کشور باید به ۱۵۰میلیون برسه در اقدامی انقلابی متوجه ایت توطئه دشمن! شد و با یه اقدام انقلابی دیگه کتاب جدیدو تهیه و تنظیم و نشر داده. تا خانومای جامعه به جای یاد گرفتن راه های جلوگیری از بارداری راههای بیشتر بچه دار شدن رو یاد بگیرن . به نظرم تو این کتاب باید بیشتر روشهای مختلف و غیر تکراری سکس رو هم یا داده باشن! راههایی برای ..

کلا تو این کتاب قرار دانشجویان یاد بگیرن چه ملاکی برای انتخاب همسر باید داشته باشن و چه طوری با هم زندگی کنن تا به اسایش برسن البته آسایش از نظر مردان و زنان کاملا با هم فرق داره: یه زن در صورتی آرامش داره که شوهرش همه جوره مال اون باشه و آسایش برای یه مرد وقتی که زنای بیشترس دم دستش باشن (حالم بد شد از این جمله ای که نوشتم ولی واقعیت داره)

حتما توش نوشته مردا تعدادتون کم شده نایاب شدید خودتونو بگیرد و به جای یه ضعیفه دو - سه تا ضعیفه رو نون بدید البته برای رضای خدا و خدای نکرده برای مسئله سکس 

و خانمهاُ خانمهای عزیز حقوق آقایون رو در داشتن چند تا زن (نه همسر آخه همسر و شریک زندگی فقط یکی است) محترم بشمرید برید برا شواراتون خواستگاری و تا می تونید بزایید... 

البته من نمی دونم چندتا خر پیدا میشن که بخوان تو این دوره زمونه بیشتر از دو تا بچه داشته باشن.

نوشته شده در پنج‌شنبه 30 دی 1389ساعت 11:36 ق.ظ توسط دلارام| 17 نظر|

Design By : Night Melody